Yhteystiedot

Pedago ry | Jyväskylän yliopiston luokanopettajaksi opiskelevien ainejärjestö

  • ainejärjestötila: Opinkiven kellari / Ruusula
  • sähköposti: pedagory@gmail.com
  • osoite: Pedago ry/ Jyväskylän yliopisto PL 35, 40014 Jyväskylä
  • tilinumero: FI95 4600 0010 5458 18 
  • Y-tunnus: 2687587-6

 

Hallituksen yhteystiedot

Puheenjohtaja Sanni Takala

Varapuheenjohtaja
Paavo Lassila

Sähköposti: sanni.e.a.takala@student.jyu.fi
puh. 0442031577

Sähköposti: paallass@student.jyu.fi

Sihteeri ja SOOL-vastaava
Minea Nirhamo

Taloudenhoitaja ja alumnivastaava
Tiia Hallamaa

Sähköposti: minea.e.nirhamo@student.jyu.fi

Sähköposti: pedagorytalous@gmail.com
tiia.eli.hallamaa@student.jyu.fi

Edunvalvonta- ja yhdenvertaisuusvastaava
Tuire Väärä

Edunvalvonta- ja ympäristövastaava
Emma Kola

Sähköposti: ttvaara@student.jyu.fi

Sähköposti: emma.a.kola@student.jyu.fi

Liikunta- ja kansainvälisyysvastaava
Enni Ritari

Yhteistyö
Petrus Heikkilä

Sähköposti: enni.s.s.ritari@student.jyu.fi

Sähköposti: heikkpmw@gmail.com

Tapahtuma- ja kulttuurivastaava
Alice Frauenknecht

Tapahtuma- ja kulttuurivastaava
Mirja Rinta-Valkama

Sähköposti: alice.e.frauenknecht@student.jyu.fi

Sähköposti: mirja.e.rinta-valkama@student.jyu.fi

Talous- ja yhdenvertaisuusvastaava
Juho Suikkanen

Viestintä- ja tutorvastaava
Ella Hulanmäki

Sähköposti: pedagorytalous@gmail.com juho.e.suikkanen@student.jyu.fi 

Sähköposti: ella.p.hulanmaki@student.jyu.fi

Pedagon ainejärjestötila

Opinkiven kellari / Kasvisto
40600 Jyväskylän yliopisto